Lazurit - Karneol - Hematit Ásványkarkötő, Férfi
Lazurit - Karneol - Hematit Ásványkarkötő, Férfi
Információk, tudnivalók:
Ezt a karkötőmet csak ebben az egy méretben (20 cm) tudom küldeni egyedi megjelenése miatt. Hasonló, de más méretű igény esetén az "Egyedi ásványkarkötő összeállítása" menüpont alatt megrendelheted, vagy vedd fel velem a kapcsolatot.
A karkötőimet 0,6 mm-es gumidamilra fűzöm dupla hosszúságban, így feszesebb, rugalmasabb, tartósabb karkötők születhetnek.
Összetétel: ásványgyöngyök - Lazurit, Karneol; Hematit henger; nikkelmentes medál és medáltartó.
Tisztítása: A karkötő tisztítását a fizikai szennyeződésektől langyos, kézmeleg tiszta vízben célszerű elvégezni. A karkötőt alkotó ásványok nem érzékenyek a vízre, azonban erős tisztítószerek kárt tehetnek benne, így kerüljük azok használatát.
Megjegyzés: Az erős napsugárzás fakíthatja az ásványok színét, lehetőség szerint kerüljük huzamosabb ideig erős napsugárzásnak kitenni az ékszert.
Cikkszám: | TALp5f |
Elérhetőség: | 5 db raktáron |
Ez a férfi karkötő komolyan gondolja az aktivizálást és a dinamizmust. E téren a Karneol és a Hematit nem ismer akadályt. Az ékszer harmóniáját a Lazurit bátorító, elsimító és bölcs rezgése teszi teljessé. |
|
Várható szállítás: | 2021. január 20. |
|
|
Átlagos értékelés: | Nem értékelt |